fbpx

Tel. +48 696 995 185

Panele Szklane między szafkami
Podświetlane LED

Panele Szklane między szafkami
- Podświetlane LED

do kuchni

GRAFIKA PODŚWIETLANA NA SZKLE

Panel szklany pomiędzy szafkami z podświetleniem LED (różne warianty). Panele z grafiką  z podświetlaniem pełnym lub krawędziowym. Najnowocześniejsze rozwiązanie w dziedzinie szkła dekoracyjnego do kuchni. Panele szklane podświetlane – OBRAZY LED. Podświetlana grafika nada aranżacji niepowtarzalny klimat. Panele szklane hartowane pomiędzy szafkami na wymiar. Zobacz również panele szklane bez podświetlenia.

Chcesz wprowadzić do swojej kuchni wyjątkowy klimat dzięki panelom szklanym z podświetlaną grafiką?

Panele szklane podświetlane – to nowoczesne rozwiązanie które nada niepowtarzalnego klimatu Twojej kuchni. Światło led może być ciepłe lub zimne, kolory zimne oddalają, a ciepłe przybliżają. Grafika podświetlna sprawia wrażenie przestrzeni i doświetla miejsce kuchennego blatu, nadając wnętrzu klimat. Ośnieżone szczyty gór odbijające się w tafli górskiego jeziora na Twoim szklanym podświetlanym panelu, a może lubisz klimaty starej winiarni? Wszystko jest możliwe, w stocku takim jak adobe, znajduje się tysiące grafik do wybory. Twoja kuchnia może być niepowtarzalna, możesz również wykorzystać własne zdjęcia i rysunki, muszę jedynie spełniać minimalne wymogi druku czyli 150 dpi, CMYK, w skali 1:1, “abstrakcja techniczna” 🙂 w razie wątpliwości nasz grafik sprawdzi przesłane grafiki i pomoże. W stocku fotograficznym wybierasz nr zdjęcia i przesyłasz do nas. A my zajmiemy się resztą! Nasz grafik i dekorator wnętrz służą pomocą i przygotują wizualizację 3d na Twoje życzenie. Standard zawsze w cenie. Pamiętaj zazwyczaj sprawdzają się zdjęcia w formacie poziomym, wszystko zależy oczywiście od wymiaru przestrzeni między szkłem, ścianą i szafkami. Szkło hartowane, pół hartowane, laminowane?, szczegóły umówimy przez telefon bądź na spotkaniu. Zostaw to ekspertom od szkła, wydruku, laminatu i montażu szklanych paneli na ścianę.
Panel szklany pomiędzy szafkami z podświetleniem LED
panele szklane podświetlane led

panele szklane led

Fotolia, Adobe Stock wzory na panele szklane

Wybierz zdjęcie bądź grafikę ze stocka, podaj nr zdjęcia, a my zajmiemy się resztą. Po wybraniu grafiki dostaniesz wstępny projekt z wizualizacją.

Znajdź idealny obraz do swojego projektu

Adobe stock do kuchni, łazienki, fototapeta LED, miliony stockowych zdjęć, grafik wektorowych,