fbpx

Tel. +48 696 995 185

PANELE SZKLANE DO ŁAZIENKI

Szkło hartowane do łazienki pod prysznic

Panele szklane do łazienki na wymiar

Zalety szklanych paneli w łazience: Wygodne sprzątanie, panel dostosowany pod wymiar. Nie jesteś ograniczony w aranżacji swojej łazienki, dowolna grafika. Panele szklane do łazienki. Kabiny prysznicowe, lustra na wymiar. Ścianki Prysznicowe Walk In. Panel szklany w łazience można umieścić nie tylko pod prysznicem na ścianie jako zabezpieczenia. Doskonale sprawdzi również nad umywalką. Panele szklane do łazienki z powodzeniem można stosować w całej łazience jako wykończenie ścian.

Jesteśmy producentem paneli szklanych na indywidualne zamówienie. Kompleksowa oferta od pomiaru, projektu, produkcji i montażu.

Jesteśmy liderem rynku w produkcji paneli szklanych do łazienki w Warszawie i okolicach. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i doświadczeniu naszych pracowników zapewniamy wysoką jakość naszych produktów i możemy podejść indywidualnie do każdego zamówienia. Nie musisz kupować gotowych produktów w marketach sieciowych. 

Sprawdź nasze propozycje paneli szklanych do łazienki.

Panel szklany do łazienki prysznic
panele szklane do łazienki pod prysznic
Kiedy zależy Ci na oryginalnym i nie koniecznie kosztownym wystroju łazienki,
warto wykorzystać panele szklane z nadrukiem, nadruk wykonywany jest bezpośrednio na szkle specjalną techniką i jest wysoce trwały. Praktycznie nie następuje jego blaknięcie czy wycieranie z biegiem lat. Grafikę na panel możesz dostarczyć sam lub wybrać z zasobów stockowych takich jak np. adobe stock czy shutterstock.
panele szklane grafika na szkle

Cennik paneli szklanych.

ile to kosztuje Szkło do łazienki na ścianę? S

Szkło do łazienki występują w różnych postaciach. Cena jest uzależniona od wielu czynników. Cena za standardowe szkło hartowanego o grubości 4 mm wraz z montażem rozpoczyna się od 370 zł/m2, a skończyć może się nawet na 950 zł/m2. Cena materiału oraz usługi montażowej wzrasta wraz z grubością szkła i sposobem wykończenia. Na cenę końcową wpływa oczywiście cena szkła z hurtowni. Ceny szkła w obecnym czasie inflacji szybko się zmieniają dlatego warto wycenić aranżację bezpośrednio przed planowaną realizacją z naszym konsultantem. Na swoim magazynie posiadamy często tafle szkła zakupione jeszcze po niższych hurtowych cenach, dlatego w obecnym czasie możemy zaproponować atrakcyjną niezawyżoną sztucznie cenę.

Panel szklany w łazience. CO JEST MODNE w ŁAZIENCE w 2022 roku ?

Wielką zaletą wykorzystania szkła w łazience w formie szklanych paneli łazienkowych jest ich odporność na działanie wody i wilgoci. Brak fug czy silikonów na łączeniach jakie występują w przypadku tradycyjnych płytek. Gdzie w mikro szczelinach po dłuższym okresie używania gromadzi się brud i często powstaje grzyb. Szklane panele na pewno nie pleśnieją i zdecydowanie łatwiej jest utrzymać czystość.

CZYSZCZENIE PANELI SZKLANYCH W ŁAZIENCE

W dzisiejszych czasach w każdym markecie można zakupić odpowiednie środki do czyszczenia łazienki. Na pewno nie powinno się stosować środków o silnym działaniu, które zawierają kwasy, aceton czy benzynę. Najlepszym sposobem jest zakup dedykowanych preparatów do czyszczenia kabin prysznicowych szklanych.

Ścianka prysznicowa Walk-In

Kabina prysznicowa Walk IN nazywana jest czasem kabiną otwartą, polecana dla posiadaczy większych łazienek. Kabiny prysznicowe bez zamykanych drzwi są coraz popularniejsze.

GALERIA - PANELE SZKLANE DO ŁAZIENKI Z GRAFIKĄ

Nasze Realizacje PANELE SZKLANE, ŚCIANKI PRYSZNICOWE i NIE TYLKO...