Tel. +48 696 995 185

SZKŁO LACOBEL W KUCHNI

szkło lacobel w kuchni

SZKŁO LACOBEL W KUCHNI

Szkło lacobel w kuchni (na ścianę)  to coraz popularniejsze rozwiązanie. Dlaczego? Bo opcja ta z jednej strony jest wyjątkowo solidna, z drugiej zaś bardzo efektownie wygląda w każdym wnętrzu. Szkło lacobel nie tylko między szafkami!  może być użyte także jako wypełnienie frontów meblowych.  Panele szklane z lacobelu dają  możliwość wyboru z dostępnej palety jednolitych kolorów (Standardowa paleta szkła lacobel) posiada 30 odcieni. Panele z z lacobelu w jednolitym kolorze pasować będą praktycznie do każdego wnętrza. To właśnie dlatego to rozwiązanie tak cenione jest wśród projektantów i stale zyskuje popularność wśród użytkowników.

 

RODZAJE SZKŁA NA ŚCIANĘ DO KUCHNI

Wśród dostępnych na rynku paneli na ścianę do kuchni najbardziej popularne jest szkło lacobel oraz szkło hartowane lub półhartowane. Zanim podejmiemy ostateczną decyzję i dokonamy zakupu warto zastanowić się, czym różnią się oba warianty i tym samym ustalić, który z nich w większym stopniu spełni nasze wymagania i oczekiwania.

SZKŁO LACOBEL DO KUCHNI

szkło lacobel w kuchni

Lacobel to szklane panele ścienne, wykonane z wyjątkowo wytrzymałego i dekoracyjnego szkła typu float, czyli szkła płaskiego. Tego typu panele na ścianę do kuchni czy łazienki powstają poprzez pokrycie ich wewnętrznej strony, czyli tej przylegającej do ściany, lakierem. Lakier może być matowy lub barwny. Warto tu zaznaczyć, że posiada lacobel kolory bardzo różne, zatem pasują one praktycznie do każdej aranżacji.

W efekcie lacobel do kuchni czy łazienki to świetne rozwiązanie, bo nie ogranicza się jedynie do jednej opcji a bardzo wielu. Mamy zatem:

– lacobel przezroczysty

lacobel mleczny, czyli półprzezroczysty

lacobel foliowany

– lacobel antybakteryjny

– lacobel monochromatyczny

Czym jest szkło hartowane? To szkło poddane specjalnej obróbce termicznej: podgrzaniu do 600 stopni Celsjusza, a następnie schłodzone. Dzięki temu staje się ono bardzo odporne i wytrzymałe. Co bardzo istotne cała procedura w żaden sposób nie wpływa na wygląd szyby – nadal jest ona piękna i błyszcząca. To właśnie ta obróbka termiczna sprawia, że szkło hartowane świetnie nadaje się nie tylko do kuchni ale też do łazienki czy szaf. Bardzo ważne, że szkło hartowane odporne jest na wysokie temperatury i świetnie sprawdza się w towarzystwie tradycyjnych kuchenek gazowych.

GDZIE STOSOWAĆ LACOBEL

Szkło lacobel to świetne rozwiązanie do kuchni, łazienki, przestrzeni biurowej, salonu a nawet mebli. Jako wypełnienie frontów meblowych. Lacobel to szkło, które jest pokrywane jednolitą warstwą lakieru już podczas procesu produkcji. Jest przezroczyste, równe i gładkie. Nadaje połysk.  Lacobel to szkło float o grubości 4 mm i 6 mm, które występuje w określonej gamie kolorystycznej RAL. Szkło typu lacobel różni się od panelu z grafiką. Często jest mylone i zamiennie są stosowane nazwy. Jako szkło między szafkami. Niemniej jednak lacobel nie jest aż tak odporny na wysoki tetemperatury, jak szkło hartowane. Lepiej zatem stosować lacobel do kuchni z indukcją, gdzie nie będzie on tak bardzo narażony na skrajnie wysokie temperatury.

szkło lacobel w kuchni

CZYSZCZENIE LACOBELU - JAK DBAĆ O SZKŁO LACOBEL

Kuchenne panele ścienne ze szkła mają jeszcze jedną dodatkową zaletę – bardzo łatwo utrzymać je w czystości. W chropowatych powierzchniach płytek czy fugach bardzo łatwo gromadzi się brud, który trudno wyczyścić. Natomiast szklany panel ścienny z grafiką czy bez zawsze bardzo można łatwo i szybko umyć – wystarczy ściereczka z mikrofibry.

LACOBEL WZORY

Szkło lacobel w kuchni wzornik RAL

LACOBEL KOLORY

Lacobel występuje w fabrycznych kolorach. Dostępnych jest około 60 odcieni. Gotowe panele szklane z lacobelu do kuchni od Bp szklane Warszawa. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą wyślij emaila lub zadzwoń – doradzimy! Jesteśmy ekspertami od obróbki szkła i aranżacji wnętrz.

Jeśli szukasz prostoty i elegancji w swojej kuchni, szkło Lacobel w jednolitych kolorach będzie doskonałym wyborem. Skontaktuj się z nami, aby poznać naszą pełną paletę kolorów i znaleźć ten, który najlepiej pasuje do Twojej kuchni. Dodaj nowoczesny i stylowy akcent do swojej kuchni dzięki naszym szklanym panelom Lacobel w jednolitych kolorach.

Szkło lakobel jest tańszą alernatywą dla szkła hartowanego. Lakobel występuje w fabrycznych kolorach. Zyskało popularność w ostatnim czasie i często jest mylone że szkłem hartownym. Prezentujemy paletę kolorów lacobel. Pamiętaj ekran komputera przekłamuje kolory, jest tylko podglądowy. 

fronty meblowe na wymiar

Szklarz Warszawa

OFERTA

PANELE KUCHENNE NA ŚCIANE

Panel kuchenny szklany, szkło hartowane do kuchni. SOLOGLASS to nowoczesne i eleganckie rozwiązanie w wystroju kuchni.

szafa przesuwna z grafiką

Szafa z grafiką do sypialni, garderoby lub przedpokoju. Panel szklany lacobel/sologlass idealnie nadaj się do drzwi przesuwnych i szaf.

fronty kuchenne z grafiką

Szkło laminowane z grafiką we frontach kuchennych. Fronty szklane meblowe na wymiar.

PANELE Z GRAFIKĄ LED

Panele szklane podświetlane z grafiką do kuchni. Panele podświetlane LED z podświetlaniem pełnym lub krawędziowym.

PODŚWIETLANE LUSTRA

Lustra LED. Lustra podświetlane systemem LED laminowane w technologii SOLOGLASS.

panele szklane do łazienki

Szkło DUOGLASS w łazience. Szklana zabudowa prysznica. Ścianki szklane. Panel szklany do łazienki z nadrukiem.

SZKLANE BALUSTRADY

Szklane balustrady wewnętrzne i zewnętrzne ze szkła DUOGLASS

SZKŁO ARCHITEKTONICZNE

Szkło o wzmocnionej strukturze

SZKŁO INACZEJ

Szkło niekonwencjonalne - spersonalizowane do twoich potrzeb.

USŁUGI SZKLARSKIE WARSZAWA

SZKLARZ WARSZAWA

zakład szklarski