fbpx

TEL. +48 696 995 185

SZKŁO DO ŁAZIENKI

Szkło do łazienki zamiast płytek

SZKŁO DO ŁAZIENKI

Szkło do łazienki zamiast ceramicznych płytek?
Płytki ceramiczne podłogowe i ścienne to najpopularniejszy sposób wykończenia łazienki. Jednak klasyczne elementy dekoracyjne w postaci glazury powoli odchodzą w przeszłość, zmieniają się trendy. Szkło jako dominujący element wykończenia pozwala na stylową aranżację tego pomieszczenia. Popularne są zwłaszcza panele szklane z grafiką. Szklane kabiny prysznicowe na wymiar z grafiką np. zastosowanie szkła przezroczystego z przodu oraz szkła z grafiką na ścianach tylnich prysznica. Szkło w łazience doskonale komponuje się z każdym stylem. Zapewnia nowoczesny, estetyczny ponadczasowy wygląd. Wnętrza wyglądają nowocześnie, designersko a przede wszystkim są łatwe w utrzymaniu czystości. Szkło ze specjalną powłoką bez zacieków i smug aby sprzątanie w łazience było łatwiejsze i szybsze.

Szkło z grafiką nad wanną lub w przestrzeni prysznicowej

szkło nad wanną
Szkło z grafiką od 260zł/m2. Szkło jednokolorowe lacobel od 210zł/m2. Lustra od 160zł/m2. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Wyślij zapytanie po dokładną ofertę cenową. Porozmawiaj z naszym konsultantem. Zapytaj o promocję!
szklarz warszawa

Zwykłe szkło zdecydowanie nie sprawdzi się w łazience dla tego szkło używane w przestrzeni łazienkowej musi być hartowane i specjalnie wykończone. Panele są odporne na uszkodzenia i naprawdę trwałe, dzięki specjalnemu wykończeniu i fusingowi. Fusing to technologia obróbki cieplnej, która polega na łączeniu różnych warstw kompatybilnego szkła już na etapie produkcji w piecu hutniczym.

Panel szklany do łazienki prysznic
szkło do łazienki
szkło do łazienki
szkło do łazienki