fbpx

Tel. +48 696 995 185

lacobel kolory i wzory

Prezentujemy paletę kolorów lacobel. Pamiętaj ekran komputera przekłamuje kolory, służy tylko podglądowi. Lacobel: jednokolorowe szkło dekoracyjne które może być użyte przy aranżacji pomieszczenia. Szczególnie polecane do kuchni i łazienki w zastępstwie popularnych kiedyś kafelków. Szkło lacobel wygląda bardzo elegancko, jest odporne (choć mniej niż szkło hartowane).

lacobel wzory

lacobel kolory i wzory

lacobel wzory

lacobel kolory i wzory

lacobel kolory i wzory

Jeśli chcesz zobaczyć wzornik szkła lacobel, umów się na spotkanie. Lacobel standardowo występuje w wersji z wysokim połyskiem (odbicia sprawiają, że pozwala optycznie powiększyć przestrzeń)  jak i lacobel w wykończeniu  matowym.

Szkło lacobel czy szkło hartowane?

Szkło lacobel jest tańszą alternatywą dla szkła hartowanego. Lakobel występuje w fabrycznych kolorach. Często jest mylony że szkłem hartownym lub półhartowanym. Czy warto wybrać lacobel do swojej kuchni? Zdecydowanie tak! Lacobel to tafla szkła cechująca się idealną gładkością z połyskiem lub lacobel matowy. Jest on mniej odporny na wysoką temperaturę dlatego w miejscach narażonych na kontakt np. z kuchenką docina się specjalne hartowane nakładki odporne na wysoką temperaturę. 

Ile kosztuje m2 szkła Lacobel?