fbpx

TEL. +48 696 995 185

lacobel kolory i wzory

Prezentujemy paletę kolorów lacobel. Pamiętaj ekran komputera przekłamuje kolory, służy tylko podglądowi. Lacobel: jednokolorowe szkło dekoracyjne które może być użyte przy aranżacji pomieszczenia. Szczególnie polecane do kuchni i łazienki w zastępstwie popularnych kiedyś kafelków. Szkło lacobel wygląda bardzo elegancko, jest odporne (choć mniej niż szkło hartowane).

lacobel wzory

lacobel kolory i wzory

lacobel wzory

lacobel kolory i wzory

lacobel kolory i wzory

Jeśli chcesz zobaczyć wzornik szkła lacobel, umów się na spotkanie. Lacobel standardowo występuje w wersji z wysokim połyskiem (odbicia sprawiają, że pozwala optycznie powiększyć przestrzeń)  jak i lacobel w wykończeniu  matowym.

lacobel do kuchni

Szkło lacobel czy szkło hartowane?

Szkło lacobel jest tańszą alternatywą dla szkła hartowanego. Lakobel występuje w fabrycznych kolorach. Często jest mylony że szkłem hartownym lub półhartowanym. Czy warto wybrać lacobel do swojej kuchni? Zdecydowanie tak! Lacobel to tafla szkła cechująca się idealną gładkością z połyskiem lub lacobel matowy. Jest on mniej odporny na wysoką temperaturę dlatego w miejscach narażonych na kontakt np. z kuchenką docina się specjalne hartowane nakładki odporne na wysoką temperaturę. 

Ile kosztuje m2 szkła Lacobel?

Cena szkła Lacobel zwykle wynosi około 150 złotych za metr kwadratowy. Jednak warto pamiętać, że jest to orientacyjna cena i może się zwiększyć w przypadku dodatkowych usług, takich jak dekoracyjne szlifowanie krawędzi czy inne dodatkowe opcje. Na cenę ma także wpływ grubość szkła.

Standardowo dostępne są tafle szkła Lacobel o grubości 4, 6 lub 8 mm. Należy zauważyć, że najcieńsze tafle szkła mogą słabiej znosić ekstremalne temperatury. Warto również wziąć pod uwagę konieczność przygotowania otworów pod gniazdka elektryczne, co również może wpłynąć na ostateczną wycenę.

Aby uzyskać dokładne informacje na temat kosztów związanych z wyceną szkła Lacobel, zalecamy skonsultowanie się bezpośrednio z nami. Będziemy w stanie udzielić Ci szczegółowych informacji i dostosować ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb. W obliczu szybkich zmian i inflacji, regularnie sprawdzamy aktualne ceny w hurtowniach.  Czasami mamy coś na stanie ze wcześniejszych realizacji po niższych cenach więc zawsze warto zadzwonić.