fbpx

TEL. +48 696 995 185

Kabina prysznicowa na wymiar

Prezentujemy nasze ostatnie realizacje z cyklu „szkło do łazienki”. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Specjalizujemy się w produkcji szklanych elementów wyposażenia wnętrz łazienek na indywidualne zamówienie. Takich jak lustra, kabiny prysznicowe, ścianki szklane, ścianki walk in, szklane drzwi, ścianki działowe i parawany prysznicowe. 

Zaprojektujemy kabinę prysznicową
według indywidualnych potrzeb w atrakcyjnej cenie.

Kabina prysznicowa na wymiar

Nowoczesne i designerskie. Dostosowane idealnie do wnętrza jak również możliwości finansowych klienta. Nie musisz wybierać z gotowych wzorów w marketach sieciowych! Dzięki kompletnemu parkowi maszynowemu wykonujemy wszelkie zlecenia z niezwykłą precyzją. Szkło hartowane, laminowane, lacobel, float do łazienki ? zaufaj naszemu doświadczeniu. Zapewniamy transport, pomiar i montaż. Możesz skorzystać również z naszego projektanta wnętrz, grafika i wizualizacji 3d! Jesteśmy pionierami we wdrażaniu innowacyjnych  rozwiązań w obróbce szkła. 

SZKŁO DO ŁAZIENKI/ SZKŁO HARTOWANE DO ŁAZIENKI/ PANELE SZKLANE DO ŁAZIENKI/ KABINY PRYSZNICOWE NA WYMIAR/KABINY WALK IN

Kabina prysznicowa na wymiar
Kabina prysznicowa na wymiar

panele szklane do łazienki

Szkło daje doskonały efekt przy aranżacji łazienki. Może być wykorzystane na wiele sposobów. Szklana zabudowa prysznica. Ścianki szklane z indywidualną grafiką. Panel szklany laminowany odporny i łatwy do utrzymania czystości w Twojej łazience.