fbpx

TEL. +48 696 995 185

Ścianka prysznicowa walk-in

Kabiny typu walk in. Kabina prysznicowa tego typu nazywana jest czasem kabiną otwartą, polecana dla posiadaczy dużych łazienek. Kabiny tego typu nie mają rozsuwanych czy zamykanych drzwi. Mogą mieć zainstalowane ściany boczne, ale ich charakterystyczną designerską cechą jest otwarta konstrukcja przestrzeni i duża powierzchnia gładkich tafli szkła. 

Kabinę walk-in mogą tworzyć ścianka lub kilka ścianek wraz z systemem mocującym, który służy do przytwierdzenie ich na stałe do ścian, podłogi czasami sufitu.  Funkcjonalność i wygoda – to główne cechy, które sprawiają, że na kabiny prysznicowe typu Walk-In decyduje się coraz więcej osób w Polsce.

Ścianka prysznicowa walk-in

stała z ruchomym panelem

Wykonujemy Kabiny walk in  designerskie i nowoczesne. Gwarantujemy najwyższą jakość szyb prysznicowych w połączeniu z designerskim stylem na indywidualne zamówienie.

Kabina Walk-In z elementem ruchomym. Ruchomy element sprawia, że kabina może być zamontowana zarówno na brodziku kwadratowych jak i prostokątnym. Idealnie sprawdzi się także w łazience bez brodzika. 

Kabiny Walk In

panele szklane do łazienki

Szkło daje doskonały efekt przy aranżacji łazienki. Może być wykorzystane na wiele sposobów. Szklana zabudowa prysznica. Ścianki szklane z indywidualną grafiką. Panel szklany laminowany odporny i łatwy do utrzymania czystości w Twojej łazience.

ZOBACZ TAKŻE
Panele szklane do łazienki na wymiar

ZOBACZ TAKŻE
Panele szklane do łazienki na wymiar

Panel szklany z grafiką do łazienki

Ścianka prysznicowa walk-in

szyba prysznicowa
Nowoczesne kabiny prysznicowe
Nowoczesne kabiny prysznicowe
kabina Walk In

Ścianki i kabiny prysznicowe, zabudowy pod wymiar.

Szklane ścianki prysznicowe na wymiar. Bezpieczne, stylowe i trwałe.