fbpx

TEL. +48 696 995 185

PANELE SZKLANE DO ŁAZIENKI

Szkło hartowane do łazienki pod prysznic

Panele szklane do łazienki na wymiar

Zalety szklanych paneli w łazience: Wygodne sprzątanie, panel dostosowany pod wymiar. Nie jesteś ograniczony w aranżacji swojej łazienki, dowolna grafika. Panele szklane do łazienki. Kabiny prysznicowe, lustra na wymiar. Ścianki Prysznicowe Walk In. Panel szklany w łazience można umieścić nie tylko pod prysznicem na ścianie jako zabezpieczenia. Doskonale sprawdzi również nad umywalką. Panele szklane do łazienki z powodzeniem można stosować w całej łazience jako wykończenie ścian.

Jesteśmy producentem paneli szklanych na indywidualne zamówienie. Kompleksowa oferta od pomiaru, projektu, produkcji i montażu.

Jesteśmy liderem rynku w produkcji paneli szklanych do łazienki w Warszawie i okolicach. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i doświadczeniu naszych pracowników zapewniamy wysoką jakość naszych produktów i możemy podejść indywidualnie do każdego zamówienia. Nie musisz kupować gotowych produktów w marketach sieciowych. 

Sprawdź nasze propozycje paneli szklanych do łazienki.

Panel szklany do łazienki prysznic
panele szklane do łazienki pod prysznic
Kiedy zależy Ci na oryginalnym i nie koniecznie kosztownym wystroju łazienki,
warto wykorzystać panele szklane z nadrukiem, nadruk wykonywany jest bezpośrednio na szkle specjalną techniką i jest wysoce trwały. Praktycznie nie następuje jego blaknięcie czy wycieranie z biegiem lat. Grafikę na panel możesz dostarczyć sam lub wybrać z zasobów stockowych takich jak np. adobe stock czy shutterstock.

grafika na szkle do łazienki

Jaką grafikę na szkle wybrać do łazienki? Do jakich wnętrz pasuje grafika na szkle? Projektowanie wnętrz można zlecić architektowi lub zabrać się za nie samemu. Jeśli mamy trochę wyczucia wybór grafiki nie będzie trudny, a dzięki przygotowanej wizualizacji przez naszego grafika, będziemy mogli zobaczyć efekt końcowy na monitorze. 

Cennik paneli szklanych.

ile to kosztuje Szkło do łazienki na ścianę? S

Szkło do łazienki występują w różnych postaciach. Cena jest uzależniona od wielu czynników. Cena za standardowe szkło hartowanego o grubości 4 mm wraz z montażem rozpoczyna się od 370 zł/m2, a skończyć może się nawet na 950 zł/m2. Cena materiału oraz usługi montażowej wzrasta wraz z grubością szkła i sposobem wykończenia. Na cenę końcową wpływa oczywiście cena szkła z hurtowni. Ceny szkła w obecnym czasie inflacji szybko się zmieniają dlatego warto wycenić aranżację bezpośrednio przed planowaną realizacją z naszym konsultantem. Na swoim magazynie posiadamy często tafle szkła zakupione jeszcze po niższych hurtowych cenach, dlatego w obecnym czasie możemy zaproponować atrakcyjną niezawyżoną sztucznie cenę.

Panel szklany w łazience. CO JEST MODNE w ŁAZIENCE w 2022 roku ?

Wielką zaletą wykorzystania szkła w łazience w formie szklanych paneli łazienkowych jest ich odporność na działanie wody i wilgoci. Brak fug czy silikonów na łączeniach jakie występują w przypadku tradycyjnych płytek. Gdzie w mikro szczelinach po dłuższym okresie używania gromadzi się brud i często powstaje grzyb. Szklane panele na pewno nie pleśnieją i zdecydowanie łatwiej jest utrzymać czystość.

CZYSZCZENIE PANELI SZKLANYCH W ŁAZIENCE

W dzisiejszych czasach w każdym markecie można zakupić odpowiednie środki do czyszczenia łazienki. Na pewno nie powinno się stosować środków o silnym działaniu, które zawierają kwasy, aceton czy benzynę. Najlepszym sposobem jest zakup dedykowanych preparatów do czyszczenia kabin prysznicowych szklanych.

Ścianka prysznicowa Walk-In

Kabina prysznicowa Walk IN nazywana jest czasem kabiną otwartą, polecana dla posiadaczy większych łazienek. Kabiny prysznicowe bez zamykanych drzwi są coraz popularniejsze.

GALERIA - PANELE SZKLANE DO ŁAZIENKI Z GRAFIKĄ

Nasze Realizacje PANELE SZKLANE, ŚCIANKI PRYSZNICOWE i NIE TYLKO...