Tel. +48 696 995 185

PANELE SZKLANE Z GRAFIKĄ DO ŁAZIENKI

Duże formaty szkła z grafiką

Panele szklane z grafiką do Łazienki – To nasza specjalność, szkło laminowane z grafiką w jednym dużym kawałku! Duże formaty szkła to nasza specjalność! Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu możemy wykonać każdy panel na indywidualne zamówienie. Nie musisz kupować gotowych paneli o niskiej jakości w sieciowych marketach lub produkowanych hurtowo z gotową już grafiką.

Projekt łazienki ewoluował na przestrzeni lat. Obecnie stosuje się bardziej nowoczesne rozwiązania. Jedną z wprowadzanych zmian jest montaż szklanych paneli zamiast płytek na ścianach. Montaż paneli szklanych jest zdecydowanie prostszy niż układanie płytek i może zrobić wielką różnicę w łazience.

Szklane panele z grafiką do łazienki mogą być świetnym pomysłem dla tych, którzy nie chcą wydawać dużych pieniędzy na płytki, ale chcą mieć ładnie wyglądającą łazienkę. 

W naszej ofercie znajdziecie również ścianki prysznicowe wykonane na wymiar

Szkło laminowane w łazience

Czy panel szklany może zostać uszkodzony przez uderzenie? Oferowane przez nasz szkło jest laminowane i hartowane co zapewnia wysoką odporność i bezpieczeństwo użytkowania przez długie lata. Posiada odpowiednie Certyfikaty i Atesty. Certyfikat na straży bezpieczeństwa użytkowników!
Panel szklany do łazienki prysznic

Półki szklane z grafiką

Modna Łazienka na 2022 rok

Panele szklane z Grafiką do Łazienki

Planując łazienkę, warto rozważyć montaż paneli szklanych z indywidualną grafiką. Rozwiązanie to, posłuży przez wiele lat i ułatwi sprzątanie. Dzięki specjalnemu wykończeniu na szkle nie powstają smugi i jest łatwe w czyszczeniu.

Nasza realizacja. Panel szklany do łazienki

Nowoczesne rozwiązanie

panele szklane do łazienki

Szklane osłony i fronty do szafek